Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اسدی: هنرمندان دوست دارند به ورزشگاه بیایند - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 11:04 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - اسدی: هنرمندان دوست دارند به ورزشگاه بیایند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

اسدی: هنرمندان دوست دارند به ورزشگاه بیایند

تاریخ 13 شهریور 1397 ساعت 20:27:55
کد خبر: 057602
بازیکن باتجربه اکسین البرز انگیزه‌های تیمش برای صعود به لیگ برتر را جالب توجه عنوان می‌کند و از بی‌قراری هم‌تیمی‌هایش برای دستیابی به این هدف حرف زد.

 

اکسین برای لیگ برتری شدن تلاش خواهد کرد

اسدی: هنرمندان دوست دارند به ورزشگاه بیایند

بازیکن باتجربه اکسین البرز انگیزه‌های تیمش برای صعود به لیگ برتر را جالب توجه عنوان می‌کند و از بی‌قراری هم‌تیمی‌هایش برای دستیابی به این هدف حرف زد.

به گزارش "ورزش سه"، مرتضی اسدی، مدافع باتجربه اکسین البرز با حضور در لیگ دسته اول تجربه جدیدی را دنبال می‌کند اما مدعی است این اتفاق خیلی طولانی نخواهد بود و آنها از تمام توان خود برای حضور در لیگ برتر سود خواهند برد. اسدی در گفتگو با ایلنا درباره حضور بازیگران در تمرینات این روزهای تیمش اینطور توضیح می‌دهد: باشگاه ما یک باشگاه فرهنگی ورزشی است و ارتباط خوبی با هنر و اهالی هنر و سینما دارد. از این عزیزان دعوت شده و بازیگران هم قبول می‌کنند تا به اینجا بیایند. هم بازیکنان ما بازیگرانی را که از نزدیک ندیده‌اند، می‌بینند و هم این عزیزان از نزدیک با سختی کار ورزشکاران آشنا می‌شوند.


اسدی در پاسخ به این سوال که آیا حضور این اشخاص باعث برهم خوردن نظم تمرین  نمی‌شود گفت: این عزیزان مدت زیادی در تمرین حضور ندارند و معمولا وقتی می‌آیند که تمرین هنوز شروع نشده است. خوش و بش کوتاهی با بازیکنان و کادرفنی می‌کنند و می‌روند. این عزیزان خودشان علاقمند هستند و اگر هم نباشند خواه ناخواه با فوتبال درگیر هستند. حتی برخی از آنها راغب بودند تا به ورزشگاه هم بیایند.


بازیکن اسبق تیم‌های تراکتور، صباباتری، گسترش فولاد و صنعت نفت درباره شرایط تیمش و همچنین حضور در لیگ یک گفت: شرایط خوبی داریم و خوشبختانه در صدر جدول به سر می بریم. البته هنوز ابتدای راه هستیم اما کار بسیار دشواری پیش روی ما قرار دارد. با تمام توان می‌جنگیم تا جایگاه خوبی را به دست بیاوریم و لیگ برتری شویم. لیگ یک و لیگ برتر تفاوت‌ بزرگی باهم دارند. مثلا اینجا تیمها وقتی عقب می‌افتند بی محابا حمله می‌کنند اما در لیگ برتر اینطور نیست. من قبل از اینکه به صباباتری بروم در برق تهران 4 سال بازی کردم و تجربه حضور در لیگ یک را دارم. آن زمان که بازی می‌کردیم تیمها منظم تر بودند اما الان فقط فکر کسب نتیجه هستند و به بازی باکیفیت اهمیت نمی‌دهند. البته آقای کمالوند اصلا چنین دیدگاهی ندارند.


بازیکن باتجربه اکسین در خصوص حضور ستاره‌ها در این تیم گفت: آقای کمالوند در جذب بازیکن بسیار سختگیری به خرج می‌دهد تا نفراتی مطابق با سیستم بازی‌اش جذب کند. خدا را شکر نفرات خوبی به خدمت گرفته شده و شرایط خوبی داریم. با آرامش و به دور از حواشی کارمان را پیش می‌بریم. خودم به شخصه به خاطر آقای کمالوند به اکسین آمدم. باید به ایشان کمک می‌کردم چرا که در این سال‌ها به من خیلی محبت داشتند. وظیفه خودم دانستم تا هر جور شده کمکی کرده باشم و کوچکترین سهمی در موفقیت تیم داشته باشم تا ان شالله به لیگ برتر برسیم. به امید خدا فصل بعد یک تیم به تیمهای تهرانی لیگ اضافه می شود وهمچنین کرج نماینده‌ای خواهد داشت.


اسدی در پایان درباره دیدار با مس کرمان در هفته چهارم گفت: بازی سختی است اما در طول هفته تمرینات خوبی را انجام دادیم و با نقاط ضعف و قوت حریف آشنا هستیم. باید از این مسابقه خارج از خانه با دست پر برگردیم.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.