Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
لیست 23 نفره؛ آغاز دلهره برای حذف و اضافه ملی پوشان! - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 04:07 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- ورزشی - لیست 23 نفره؛ آغاز دلهره برای حذف و اضافه ملی پوشان!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
اولین و کامل ترین عکس تیمی جام ملت های آسیا

لیست 23 نفره؛ آغاز دلهره برای حذف و اضافه ملی پوشان!

تاریخ 21 مهر 1397 ساعت 22:29:34
منبع: varzesh3
کد خبر: 057664
29 بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی ایران امروز اولین تصاویر تیمی خود در پروژه جام ملت های آسیا 2019 را در دوربین عکاسان به ثبت رساندند/اردونشینان تیم ملی به جز یکی، دو بازیکن اغلب سابقه طولانی حضور در جمع ملی پوشان را دارند و اکثرشان به تناوب در تیم ملی نیز به میدان رفته اند. در این شرایط خط زدن حداقل 7 بازیکن از این جمع کاری بسیار دشوار برای کادرفنی تیم ملی است.
لیست 23 نفره؛ آغاز دلهره برای حذف و اضافه ملی پوشان!

 

 

اولین و کامل ترین عکس تیمی جام ملت های آسیا

لیست 23 نفره؛ آغاز دلهره برای حذف و اضافه ملی پوشان!

 

 

 

29 بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی ایران امروز اولین تصاویر تیمی خود در پروژه جام ملت های آسیا 2019 را در دوربین عکاسان به ثبت رساندند.

به گزارش "شبکه نیوز | shabakenews "،، این 29 بازیکن شامل 4 دروازه بان، 10 مدافع، 11 هافبک و 4 مهاجم هستند که اگر کاوه رضایی مصدوم را در این جمع در نظر بگیریم این تعداد به 30 خواهد رسید. اردونشینان تیم ملی به جز یکی، دو بازیکن اغلب سابقه طولانی حضور در جمع ملی پوشان را دارند و اکثرشان به تناوب در تیم ملی نیز به میدان رفته اند. در این شرایط خط زدن حداقل 7 بازیکن از این جمع کاری بسیار دشوار برای کادرفنی تیم ملی است.


سوال مهم از کی روش و گروهش این است که آیا این عکس 29 نفره فرد تازه ای را نیز در جمع خود خواهد داشت؟ به نظر می رسد به جز کاوه رضایی که او هم به دلیل مصدومیت دو اردوی تیم ملی را از دست داده و کارش حالا هم سخت تر شده است بسیار بعید است که بازیکن جدیدی به تیم ملی اضافه شده و به فهرست نهایی راه پیدا کند مگر آنکه درخششی عجیب و غریب در یکی، دو ماه آینده توسط بازیکنی صورت پذیرد که البته پیش شرط چنین فردی به اردو این است که پیش تر در ذهن کادرفنی تیم ملی بوده و نامش رجیستر شده باشد.

 

 

 

 

قابی که امروز کی روش در زمین شماره 2 مرکز ملی فوتبال در نظر گرفت و عکاسان دور آن حلقه زدند به نظر اولین و البته کامل ترین قاب ملی ما برای پروژه جام ملت های آسیا 2019 است. جایی است که 23 بازیکن با 23 عضو کادرفنی، سرپرستی، پزشکی و تدارکات راهی امارات خواهند شد تا شاید فوتبال ایران پس از 43 سال قهرمانی جام ملت ها را به دست بیاورد.


کی روش قبلا در توضیح انتخاب بازیکنان برای فهرست نهایی گفته بود شب ها از استرس خوابش نمی برد وقتی که می خواهد از بین این همه بازیکن ممتاز تعداد محدودی را روانه یک تورنمنت کند.


عکس‎ها: امیرحسین خیرخواه

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.