Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 10:35 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

تاریخ 03 آذر 1397 ساعت 21:11:25
کد خبر: 057706
رئال پس از دو برد متوالی در لالیگا و با تثبیت جایگاه سولاری روی نیمکت به مصاف ایبار رده سیزدهمی آمده بود. در هشت بازی قبلی برابر ایبار، هفت برد به نام رئال ثبت شده بود و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته بود.
شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

 

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

 

 

به گزارش شبکه نیوز | shabakenews ؛  رئال پس از دو برد متوالی در لالیگا و با تثبیت جایگاه سولاری روی نیمکت به مصاف ایبار رده سیزدهمی آمده بود. در هشت بازی قبلی برابر ایبار، هفت برد به نام رئال ثبت شده بود و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته بود.

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

 

بازی را میزبان بهتر آغاز کرد و همان دقیقه 3 می توانست به گل برسد اما ضربه از راه دور تماشایی کیکه به تیر دروازه رئال برخورد کرد تا آه از نهاد هواداران ایبار بلند شود.

رئال یک دقیقه بعد به گل رسید اما داور گل زیبای بیل را به درستی آفساید اعلام کرد. شش دقیقه بعد کریم بنزما با گلر ایبار تک به تک شد ولی ضربه او را مدافع ایبار از روی خط بیرون کشید.

 

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

 

بازی متعادل دنبال می شد که ایبار به گل رسید. دقیقه 16 پس از اینکه شوت سبایوس بلوکه شد، ایباری ها ضد حمله ای سریع را تدارک دیدند. روی همین حرکت اسکالانته توانست در چند قدمی دروازه، ایبار را پیش بیندازد. این گل ابتدا آفساید اعلام شد ولی کمک داور ویدیوئی گل را تایید کرد.

 

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

 

پس از این گل، رئال کار را هجومی تر دنبال کرد ولی قادر به خلق موقعیت گل نبود و این ایبار بود که بازهم روی ضدحملات خطرناک تر نشان می داد. یک ضربه کاشته از بیل در دقیقه 35 که با واکنش عالی گلر ایبار راهی کرنر شد بهترین بخت کهکشانی ها برای به تساوی کشاندن بازی بود. در نهایت نیمه اول با برتری ایبار به اتمام رسید.

 

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

بر خلاف تصور، ایبار نیمه دوم را نیز بهتر آغاز کرد و انریک خیلی زود می توانست میزبان را به گل دوم برساند اما ضربه سر او با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

دقیقه 54 ایبار به گل دوم رسید. اشتباه اودریوسولا بیرون محوطه جریمه باعث شد توپ به کوکوریا، وینگر ایبار برسد و او هم انریک را صاحب توپ کرد تا ضربه او پس از برخورد با تیر دروازه به گل تبدیل شود.

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

روی همین صحنه اودریوسولا مصدوم شد و جای خود را به کارواخال داد.

دقیقه 55 روی سانتر کارواخال و ضربه آسنسیو از چند قدمی دروازه رئال می توانست فاصله را کاهش دهد اما دروازه بان ایبار توپ را مهار کرد.

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

دقیقه 57 در عین ناباوری ایبار به گل سوم هم رسید. بازهم سانتر کوکوریا از راست باعث شد توپ در دهانه دروازه به کیکه برسد و او هم ساده ترین کار را با یک بغل پا انجام داد.

رئال به طرز عجیبی قادر به واکنش دادن نبود و ایبار همچنان تیم مسلط میدان و تیمی بود که موقعیت های خطرناک را خلق می کرد.

شکست سنگین رئال مادرید مقابل ایبار

 

دقیقه 67 و 69 رئال دوبار توسط بنزما خطرساز شد اما هر بار گلر ایبار موفق تر ظاهر شد.

دقیقه 76 ایبار بازهم می توانست به گل برسد اما ضربه بیورن پای چارلز دیاز با واکنش کورتوا راهی کرنر شد. رئال همچنان تیمی بی برنامه و بدون روح نشان می داد.

در دقایق پایانی تلاش های رئال برای رسیدن به گل نتیجه نداد ضمن اینکه کورتوا و سیوهای او اجازه پرگل تر شدن شکست کهکشانی ها را ندادند تا در نهایت بازی با برتری 3-0 ایبار به اتمام برسد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.