Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نمایش فوق‌العاده علی قلی بعد از درخشش تیم ملی - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 11:07 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - نمایش فوق‌العاده علی قلی بعد از درخشش تیم ملی

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
ادامه گلزنی و پاس‌های طلایی در شارلروا؛

نمایش فوق‌العاده علی قلی بعد از درخشش تیم ملی

تاریخ 05 آذر 1397 ساعت 09:56:57
کد خبر: 057709
ستاره ایرانی شارلروا در شب پیروزی تیمش برابر لوکرن عملکرد خوبی ارائه داد و روی سه گل نقش داشت/لوکرن در دقیقه ۱۶ به گل رسید ولی برتری آنها خیلی ادامه نداشت و سه دقیقه بعد، پاس استیون ویلمز را علی قلی‌زاده با شوت تک ضرب تماشایی به طاق دروازه زد تا شارلروا به گل تساوی دست پیدا کند.
نمایش فوق‌العاده علی قلی بعد از درخشش تیم ملی

 

 

ادامه گلزنی و پاس‌های طلایی در شارلروا؛

نمایش فوق‌العاده علی قلی بعد از درخشش تیم ملی

ستاره ایرانی شارلروا در شب پیروزی تیمش برابر لوکرن عملکرد خوبی ارائه داد و روی سه گل نقش داشت.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین مسابقه هفته شانزدهم و آغازین دور برگشت ژوپیر لیگ بلژیک تیم شارلروا که علی قلی‌زاده را برای دومین بازی متوالی در ترکیب داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب در داکنام استادیوم مهمان تیم قعر جدولی لوکرن بود.

 

لوکرن در دقیقه ۱۶ به گل رسید ولی برتری آنها خیلی ادامه نداشت و سه دقیقه بعد، پاس استیون ویلمز را علی قلی‌زاده با شوت تک ضرب تماشایی به طاق دروازه زد تا شارلروا به گل تساوی دست پیدا کند.

 

 

نیمه اول این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت ولی در دقیقه ۵۷ پس از پاس بیرون پایی که علی قلی‌زاده داد و توسط مدافع میانی لوکرن دفع شد، کریستین بناونته با پای چپ دروازه را باز کرد، اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۱ ویکتور اوسیمه سومین گل شارلروا را به ثمر رساند.

 

بامبو دیابی در دقیقه ۸۸ یکی از گل‌های خورده لوکرن را جبران کرد ولی باز هم با درخشش علی قلی‌زاده شارلروا به گل رسید؛ ستاره ایرانی در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نفوذ سریعی تا پشت محوطه جریمه داشت و پاس در عمقی به جرمی پربت داد که او با شوت زمینی توانست گلزنی کند تا شارلروا در این دیدار خارج از خانه به برتری ۴ بر ۲ برسد و با ۲۳ امتیاز در رده هشتم جدول ژوپیر لیگ بلژیک قرار گیرد.

 

 

علی قلی‌زاده که در دیدار تدارکاتی اخیر تیم ملی ایران مقابل ونزوئلا به زیبایی گلزنی کرده بود، در بازگشت به بلژیک برای شارلروا نیز مثمر ثمر نشان داد و در جریان برتری تیمش برابر لوکرن موفق به زدن یک گل و تاثیرگذاری روی دو گل دیگر شد.

 

قلی‌زاده در دیدار برابر لوکرن نخستین گل خود بعد از پیوستن به شارلروا بلژیک را به ثمر رساند؛ ضمن اینکه این ستاره ایرانی در این فصل ۴ پاس گل داده است.

 

شبکه نیوز

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.