Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حاشیه نشست پرسپولیس و الهلال - شبکه نیوز
آدینه، 29 تیر 97 ساعت 12:58 ب.ظ / Fri, 2018 July 20

- ورزشی - حاشیه نشست پرسپولیس و الهلال

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

حاشیه نشست پرسپولیس و الهلال

تاریخ 11 اردیبهشت 1391 ساعت 04:30:00
کد خبر: 008909
شبکه نیوز: در جریان نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و الهلال خبرنگاران به عملکرد ناظر رسانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض کردند.
حاشیه نشست پرسپولیس و الهلال حاشیه نشست پرسپولیس و الهلال

به گزارش شبکه نیوز، در حالی که یکی از خبرنگاران حاضر در نشست مصطفی دنیزلی و آودوکیچ از دروازه‌بان پرسپولیس پرسید چرا در لیگ قهرمانان آسیا با بدشانسی گل‌های قشنگی دریافت می‌کند، ناگهان ناظر ایرانی AFC به خبرنگار فوق گفت: سؤال‌ها باید در چارچوب لیگ قهرمانی آسیا باشد و همین مسئله باعث درگیری لفظی خبرنگار با این نماینده شد.
 
 
این در حالی بود که این سؤال نیز به لیگ قهرمانان مربوط می‌شد. به همین دلیل سایر خبرنگاران به حمایت از همکار خود قصد ترک جلسه را داشتند که مصطفی دنیزلی سرمربی سرخپوشان از خبرنگاران خواست آرامش خود را حفظ کنند و نشست را ترک نکنند.
 
پس از پایان نشست هم خبرنگاران به نماینده سازمان لیگ بابت دخالت‌های ناظران ایرانی AFC در مصاحبه‌ها معترض شدند و در نهایت سرپرست ناظران ایرانی از خبرنگاران عذرخواهی کرد.
 
*به دلیل تأخیر سرمربی الهلال در حضور در نشست خبری ابتدا دنیزلی مقابل خبرنگاران قرار گرفت.
 
* درحالی که مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که دیگر نام این تیم پیروزی نیست اما امروز در نشست خبری بار دیگر مسئولان برگزاری نشست از لوگویی که به نام پیروزی است استفاده کردند. خبرنگاران به این موضوع اعتراض کردند اما در پاسخ به آنها گفته شد این موضوع باید به تأیید AFC برسد و سپس به ما ابلاغ شود.Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.